SLO(ENGHRV) - Google translate
0
Skupaj: 0 EUR + poštnina
    Košarica je prazna.
Na nakup
[[@LocationDropDown]]
Mobilna


Elektronika in računalništvo

Žična omrežja



super cena!
PoE Oddajnik Mikrotik GPeR LAN Črna
24,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite PoE Oddajnik Mikrotik GPeR LAN Črnapo najboljši ceni.

super cena!
Multimode Pretvornik TP-Link MC200CM 1000 Mbps Siva
48,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Multimode Pretvornik TP-Link MC200CM 1000 Mbps Sivapo najboljši ceni.

super cena!
Stenska Vtičnica + 2 Vhoda USB NANOCABLE 10.35.0010 5V/2.4A Bela
16,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Stenska Vtičnica + 2 Vhoda USB NANOCABLE 10.

super cena!
Omrežna kartica Edimax EN-9320TX-E 10 GB SFP+ PCI-E LP
156,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Omrežna kartica Edimax EN-9320TX-E 10 GB SFP+ PCI-E LPpo najboljši ceni.

super cena!
Brizgalnik PoE Mikrotik GPEN11 LAN Bela
17,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:2

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Brizgalnik PoE Mikrotik GPEN11 LAN Belapo najboljši ceni.

super cena!
Multimode Pretvornik TP-Link MC220L 1000 Mbps Siva
29,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Multimode Pretvornik TP-Link MC220L 1000 Mbps Sivapo najboljši ceni.

super cena!
Multimode Pretvornik TP-Link MC100CM 100 Mbps Siva
38,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Multimode Pretvornik TP-Link MC100CM 100 Mbps Sivapo najboljši ceni.

super cena!
USB 4-vratni hub 143898
9,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite USB 4-vratni hub 143898po najboljši ceni.

super cena!
USB 4-vratni hub 143385
7,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite USB 4-vratni hub 143385po najboljši ceni.

super cena!
USB 3-vratni hub 143899
7,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite USB 3-vratni hub 143899po najboljši ceni.

super cena!
USB 4-vratni hub 144635 Dvobarvna 144635
7,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite USB 4-vratni hub 144635 Dvobarvna 144635po najboljši ceni.

super cena!
USB 2.0 Vhod s Stojalom za Mobilne Telefone 145993
9,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite USB 2.

super cena!
Svinčnik z USB 2.0 Vhodom in Stojalom za Mobilni Telefon 145964
9,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Svinčnik z USB 2.

super cena!
RJ45 adapter NANOCABLE 10.21.0503 Cat.6 STP Bež
7,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite RJ45 adapter NANOCABLE 10.

super cena!
Firewall ZyXEL ATP100-EU0102F LAN 300-1000 Mbps
837,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Firewall ZyXEL ATP100-EU0102F LAN 300-1000 Mbpspo najboljši ceni.

super cena!
Firewall ZyXEL ATP200-EU0102F LAN 500-2000 Mbps
1.367,95€

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Firewall ZyXEL ATP200-EU0102F LAN 500-2000 Mbpspo najboljši ceni.

super cena!
Ethernet Adapter v USB 3.0 Edimax EU-4306
29,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:3

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Ethernet Adapter v USB 3.

super cena!
Omrežna kartica Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
16,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:5

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Omrežna kartica Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps po najboljši ceni.

super cena!
Adapter USB v Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps
17,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:3

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Adapter USB v Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps po najboljši ceni.

super cena!
Optični Modul SFP LC D-Link DEM-311GT
71,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:2

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Optični Modul SFP LC D-Link DEM-311GT po najboljši ceni.

super cena!
Omrežna kartica D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
19,95€

Žična omrežja

Ocena:3,5 Št:3

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Omrežna kartica D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps po najboljši ceni.

super cena!
Brizgalnik PoE D-Link DPE-301GI
63,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:4

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Brizgalnik PoE D-Link DPE-301GI po najboljši ceni.

super cena!
TP-LINK MC210CS Pretvornik RJ45 1GB a SC 1GB 15Km
46,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:5

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite TP-LINK MC210CS Pretvornik RJ45 1GB a SC 1GB 15Km po najboljši ceni.

super cena!
Modul MultiMode SFP+ Fibre Mikrotik S+85DLC03D 300 m
76,95€

Žična omrežja

Ocena:4 Št:3

Če ste navdušenec nad IT in elektronika, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre Mikrotik S+85DLC03D 300 m po najboljši ceni.

1 2

Vsak dan za vas pripravljamo atraktivne in vsem dostopne ponudbe izdelkov in storitev s popusti do 90%. Privoščite si potovanja, wellness, spa in fitness, kulinariko, kulturne ter športne prireditve, gledališke predstave, koncerti, jezikovni tečaji in izobraževanje po skupinskih cenah, s količinskimi popusti.

Positive SSL Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo

Qualitas d.o.o.
Ljubljanska cesta 24b
4000 Kranj

Pomoč uporabnikom: 04 2367 550
med 8 - 16 uro

e-pošta: info@skuponi.si

Plačilo

SKUPONI mobilna aplikacija

Spremljaj nas na:

© Qualitas 2020, Vse pravice pridržane.