Izberite dodatni artikel iz seznama v postopku nakupa (v košarici) in pridobite dodatni popust! Pri nakupi dveh ali več artikov priložimo še darilo.
  • Košarica je prazna.
Zapri
Na blagajno
[[@LocationDropDown]]
Mobilna

Elektronika in računalništvo

Žična omrežja

Žična omrežja



Razvrsti:
Na stran:
Mreža Seznam
super cena!
Električni podaljšek Led Systems B15-DG-4ZRF04-30 30 m
70,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če želite poskrbeti tudi za najmanjše podrobnosti vašega doma in uporabljati nove izdelke, ki bodo olajšali vaše življenje, kupite Električni podaljšek Led Systems B15-DG-4ZRF04-30 30 m po najugodnejši ceni.

super cena!
Omrežna kartica TP-Link TG-3468 Gigabit Ethernet
24,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Omrežna kartica TP-Link TG-3468 Gigabit Ethernet po najboljši ceni.

super cena!
Stikalo TP-Link
33,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Stikalo TP-Link po najboljši ceni.

super cena!
Stenska Vtičnica + 2 Vhoda USB TooQ 10.35.0010 5V/2.4A Bela 2,4 A
21,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Stenska Vtičnica + 2 Vhoda USB TooQ 10.

super cena!
Gateway UBIQUITI UFiber Nano G 1000 Mbit/s
111,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Gateway UBIQUITI UFiber Nano G 1000 Mbit/s po najboljši ceni.

super cena!
Modul MultiMode SFP Fibre TP-Link
36,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre TP-Link po najboljši ceni.

super cena!
Voki-Toki Allied Telesis AT-SP10LRA/I
911,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Voki-Toki Allied Telesis AT-SP10LRA/I po najboljši ceni.

super cena!
Brizgalnik PoE Allied Telesis AT-PC2000/LC-960
371,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Brizgalnik PoE Allied Telesis AT-PC2000/LC-960 po najboljši ceni.

super cena!
Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Črna 26 x 200 mm Poliamid
7,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Črna 26 x 200 mm Poliamid po najboljši ceni.

super cena!
Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 35 x 290 mm Poliamid
9,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 35 x 290 mm Poliamid po najboljši ceni.

super cena!
Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 45 x 290 mm Pisana Poliamid
10,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 45 x 290 mm Pisana Poliamid po najboljši ceni.

super cena!
Stenski čep za prirobnice Norma Group 100 kosov Bela
10,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Stenski čep za prirobnice Norma Group 100 kosov Bela po najboljši ceni.

super cena!
Stenski čep za prirobnice Norma Group 100 kosov Črna
10,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Stenski čep za prirobnice Norma Group 100 kosov Črna po najboljši ceni.

super cena!
Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 45 x 360 mm Poliamid
9,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 45 x 360 mm Poliamid po najboljši ceni.

super cena!
Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 35 x 370 mm Poliamid
12,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 35 x 370 mm Poliamid po najboljši ceni.

super cena!
Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 45 x 430 mm Poliamid
16,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Kabelske vezi Norma Group 100 kosov Bela 45 x 430 mm Poliamid po najboljši ceni.

super cena!
Multimode Pretvornik Allied Telesis AT-SPLX10A
198,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Multimode Pretvornik Allied Telesis AT-SPLX10A po najboljši ceni.

super cena!
Modul MonoMode SFP Fibre UBIQUITI UACC-OM-SM-10G-D-2 10 km 10 Gbps SFP+ Srebrna
158,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:5 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre UBIQUITI UACC-OM-SM-10G-D-2 10 km 10 Gbps SFP+ Srebrna po najboljši ceni.

super cena!
Modul MultiMode SFP Fibre Allied Telesis AT-SPTX-90
219,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Allied Telesis AT-SPTX-90 po najboljši ceni.

super cena!
Modul MultiMode SFP Fibre Startech SFPG1320C
86,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Startech SFPG1320C po najboljši ceni.

super cena!
Modul MonoMode SFP Fibre Startech
447,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Startech po najboljši ceni.

super cena!
Modul MultiMode SFP Fibre Startech 10050-ST
73,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:4 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Startech 10050-ST po najboljši ceni.

super cena!
Modul MonoMode SFP Fibre Netgear AGM734-10000S
225,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Netgear AGM734-10000S po najboljši ceni.

super cena!
Zaščita kabla Normaluz 100 x 25 x 5 cm
60,95€
Dodaj med priljubljene

Žična omrežja

Ocena:3 Št:1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Zaščita kabla Normaluz 100 x 25 x 5 cm po najboljši ceni.

1 2 3 4 5 6

Iščete darilo? Morda kaj zase? Pri nas najdete praktično vse. Vsak dan za vas pripravljamo atraktivne in vsem dostopne ponudbe izdelkov in storitev široke potrošnje s popusti do -95%. Izbirajte med več kot 100.000 izdelki in storitvami po super cenah ter z dodatnimi neverjetnimi popusti.

Positive SSL Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo Plačilo

Qualitas d.o.o.
Ljubljanska cesta 24b
4000 Kranj

Slovenija

Pomoč uporabnikom: 041 758 933
e-pošta: info@skuponi.si

Plačilo
Spremljaj nas na:

© Qualitas 2012 - 2024, Vse pravice pridržane.